0 800 213 450 (безкоштовно)
Інтернет магазин білизни
11.11.2024

Що таке стрінги: гайд по тоненьких трусиках і кому вони підходять

Стрінги — це різновид спідньої білизни, яка відрізняється мінімальним дизайном. Простий крій робить їх дуже комфортними та практично невідчутними під одягом. При цьому стрінги підкреслюють округлі форми сідниць та створюють сексуальний образ. Вони вважаються одним із найсексуальніших видів білизни, говорять про відверті нотки в характері жінки, і якщо правильно підібрати модель, то зроблять кожну дівчину максимально привабливою. Крім того, трусики підходять майже під будь-який одяг, від стилю кежуал до вечірньої сукні. Вони непомітні під нарядами, які обтягують, які підкреслюють ідеальні лінії сідниць.

Багато жінок купують для відпочинку на пляжі купальники, в комплект до яких йдуть стрінги. Одягаючи такі трусики, вони отримують рівну засмагу, підкреслюють всі переваги своєї фігури. Такі купальники особливо популярні серед фанаток активного відпочинку та пляжних вечірок. Тому, якщо ви хочете додати до свого гардероба нотку сексуальності та витонченості, стрінги – саме те, що вам потрібно! Як вибрати, як зберігати та як одягати стрінги? Про це говоритимемо далі із експертами від ElitaModa.

Хто придумав стрінги?

Достеменно сказати, коли з'явилися стрінги, не можна. Деякі дослідники вважають, що їхні прототипи існували ще у давніх культурах. Наприклад, у деяких древніх цивілізаціях використовували вузькі смужки матерії підтримки нижньої частини одягу. Але найсерйозніший внесок у розвиток стрінгів зробили танцівниці бурліску на початку минулого століття. Їм була потрібна білизна, яка була б практично непомітною під костюмами, які щільно обтягують, і дозволяла б виконувати складні танцювальні рухи.

Також ці труси носили американські артистки вечірніх танців. А почалося все у 30-х роках минулого століття, коли мер Нью-Йорка заборонив екзотичним танцівницям виходити на сцену абсолютно оголеними. Винахідливі дівчата на наступному виступі з'явилися у трусиках, які прикривали перед, але сідниці залишали відкритими. Так їм вдалося виконати вимогу мерії, але при цьому зберегти свою сексуальність.

Сплеск популярності стрінгів стався після Другої світової війни завдяки розвитку текстильної промисловості та появі нових синтетичних матеріалів. Але тільки в 70-ті роки стрінги остаточно увійшли до масової моди і стали невід'ємною частиною гардероба багатьох жінок. Тому, відповідаючи питанням, коли з'явилися стринги, можна назвати 70-ті роки 20-го століття.

Як виглядають стрінги: види трусиків

Чому дівчата носять стрінги? Їх дизайн відрізняється мінімалізмом та акцентом на відкритості. Але не всі моделі трусиків виглядають однаково, тому що деякі відмінності в конструкції все ж таки присутні. Тому всі вони поділяються на кілька видів:

  • Т-форма. Класичний варіант із трикутником матеріалу спереду та тонкою смужкою ззаду, що нагадує букву «Т». Вони забезпечують максимальну відкритість та комфорт. Тому, як правильно одягати стрінги цього типу, розбереться кожен.
  • G-форма. Що це за стрінги G-форми? Це трусики, які відрізняються ширшою передньою частиною та невеликим трикутником ззаду. Цей вид закритіший, ніж Т-форма, але при цьому залишається дуже сексуальним.
  • V-форма. Мають глибший виріз спереду, ніж G-форма. Цей вид трусиків підійде для створення спокусливого образу.
  • С-форма. Найбільш закриті із усіх видів. Вони мають жорстку форму, щільно прилягають до тіла та забезпечують максимальну підтримку. Як носити С-стрінги? Вони часто використовуються в поєднанні з вечірніми сукнями, але також їх можна одягати під спортивну форму для занять у залі.
  • Бразиліани. Що таке стрінги-бразиліани? Це модельки не в класичному розумінні стрінг, але їх часто відносять до цієї категорії. Бразиліани мають ширші бічні частини та на 1/3 закривають сідниці. Вони розроблені з метою візуально округлити форму жіночих сідниць.
  • Маебарі. Японський різновид стрінгів, який відрізняється дуже низькою посадкою та мінімальною кількістю тканини. Як одягати такі стрінги? Маебарі зазвичай використовуються для особливих випадків.

До речі, є окремий вид стрінгів — для чоловіків, але їх, як правило, вибирають для себе атлети з ідеальною мускулатурою і ті, хто хочуть досягти рівної, якісної засмаги.

Як вибрати стрінги?

Вибір стрінгів – це не просто покупка спідньої білизни, це пошук ідеального балансу між комфортом, сексуальністю, практичністю та гігієнічністю. Щоб зробити правильний вибір, варто врахувати такі моменти:

  • Матеріал. Натуральні тканини, наприклад, бавовна, шовк, забезпечують відмінний повітрообмін, гіпоалергенність та приємні тактильні відчуття. Але вони вимагають більш делікатного догляду. Синтетичні матеріали, наприклад, мікрофібра, поліамід, еластан, еластичні та добре зберігають форму. Найчастіше використовуються для створення безшовних моделей. Тканини зі змішаним складом поєднують у собі переваги натуральних та синтетичних волокон. З них виходять незвичайні комбінації матеріалів досить слухняні у догляді.
  • Розмір. Перед покупкою обов'язково виміряйте свої параметри, щоб вибрати трусики, які ідеально сядуть по фігурі. Як правильно зняти мірки, ми детально описали тут.
  • Модель. Для різних типів фігур підходять різні моделі. Наприклад, для пишних форм краще вибирати моделі з високою посадкою та широкою смужкою поясом. Також слід враховувати привід. Наприклад, для повсякденного носіння підійдуть класичні трусики з натурального матеріалу, а для особливих випадків можна вибрати сміливіші варіанти з мереживом або декором.
  • Шви та оздоблення. Наприклад, безшовні моделі відмінно підходять під одяг, що обтягує, мереживо додає жіночності і сексуальності, але менш комфортно в носінні (особливо, якщо ви цілий день проведете в таких трусиках на роботі).

І ще дівчатам з великими формами краще вибрати трусики Т-форми, які мають передній трикутник достатнього розміру. Це дозволить уникнути натирання та забезпечить максимум комфорту.

Як носити стрінги?

Це трусики №1 у спекотні погоди. Влітку їх можна одягати під будь-який одяг. Однак є кілька правил, які допоможуть вам почуватися на всі 100%:

  • Комбінування з прокладками

Як носити стрінги з точки зору гігієни? При активній пітливості рекомендується замінювати труси кілька разів на день. Або використовуйте спеціальні гігієнічні щоденні прокладки для стрінг, щоб підтримувати чистоту та сухість протягом дня.

  • Врахуйте особливості одягу

Чому дівчата носять стрінги? Тому що вони повністю виконують свою опцію трусиків, але залишаються непомітними під одягом. А щоб приховати білизну максимально, під прозорий або світлий одяг, вибирайте стрінги тілесного кольору, щоб вони були максимально помітні.

  • Уникайте носіння на ніч

Під час сну краще носити більш вільну білизну або зовсім відмовитися від неї для поліпшення циркуляції повітря.

  • Матеріали з антибактеріальними властивостями

Розгляньте варіанти із матеріалів з антибактеріальним ефектом для додаткового захисту.

  • Персональний комфорт

Як одягнути стрінги, якщо ви постійно відчуваєте дискомфорт? Завжди орієнтуйтесь на власні почуття. Якщо вам незручно чи некомфортно, варто спробувати інший стиль чи модель спідньої білизни.

Не забувайте, що для занять спортом краще вибрати спеціальні спортивні моделі, які є особливо м'якими в місці контакту з інтимною зоною. У зимовий сезон краще віддати перевагу більш закритій спідній білизні, а стрінги використовувати для особливих випадків.

Як складати стрінги у шафі?

Правильне зберігання нижньої білизни, у тому числі трусиків, не тільки подовжує термін їх служби, а й допомагає підтримувати порядок у гардеробі. Тому краще використовувати:

  • Спеціальні органайзери для спідньої білизни з осередками різних розмірів. З їх допомогою можна компактно розмістити стрінги окремо або згрупувати за кольором, наприклад.
  • Пластикові або картонні коробки із кришкою відмінно підійдуть для зберігання білизни. Розділіть їх на секції за допомогою картонних перегородок та вийде саморобний органайзер.
  • Якщо у вас є комод із висувними ящиками, використовуйте їх для зберігання трусиків та бюстгальтерів, а для зручності можна поставити саморобні перегородки.

При цьому є 2 варіанти, як скласти стрінги – рулоном або у складеному вигляді. У першому випадку просто згорніть трусики в щільний рулон і розмістіть їх вертикально в осередках органайзера або коробці. Цей спосіб заощадить місце і запобігатиме деформації тканини. У другому випадку складіть трусики навпіл і ще раз навпіл, потім складіть їх стопкою. Цей спосіб підходить для білизни із щільніших тканин. І пам'ятайте, що трусики, як і решту одягу, не можна зберігати в приміщенні з високою вологістю, тому що це призводить до появи неприємного запаху і втрати в гігієнічності.

Що таке стрінги: розвінчуємо міфи

Деякі можуть навести кілька аргументів, чому не можна носити стрінги. Але реальність показує, що ці аргументи часто виявляються необґрунтованими міфами.

Міф 1 "Стрінги шкідливі для здоров'я, тому їх не можна носити"

Насправді при дотриманні елементарних правил гігієни та виборі якісних матеріалів стрінги не становлять жодної загрози здоров'ю. Важливо використовувати натуральні тканини, регулярно міняти білизну та ретельно стежити за інтимною гігієною.

Міф 2 «Стрінги викликають дискомфорт»

В дійсності комфорт при носінні залежить від вибору моделі та матеріалу. Хороші брендові стрінги, підібрані за розміром, завжди залишатимуться зручними і не призведуть до подразнень на шкірі.

Міф 3 «Стрінги підходять лише для певних випадків»

Насправді такі трусики можна носити щодня, якщо вибрати зручну модель, що відповідає вашому розміру. Вибір моделі залежить від ваших уподобань та ситуації. Для повсякденного носіння підійдуть класичні моделі з натуральних тканин, а для особливих випадків – варіанти з мережива та різними декоративними елементами.

Міф 4 «Стрінги порушують кровообіг»

Медиками доведено, що порушення кровотоку може виникнути при носінні будь-якої білизни, підібраної не за розміром. Занадто тугі або маленькі трусики можуть щільно стискати шкіру, що призводитиме до застою крові в поперековій зоні. Тому є сенс розібратися, як правильно носити стрінги.

Міф 5 «Стрінги призначені лише для спокуси»

Так, маленькі трусики підкреслюють фігуру і роблять образ сексуальнішим. Але це не єдина їхня функція. Багато дівчат вибирають їх за функціональність та універсальність.

Міф 6 «Стрінги не підходять для пляжного відпочинку»

Насправді все залежить від вашої програми і типу відпочинку. Для активного відпочинку краще вибрати повністю закритий купальник, щоб не перейматися тим, як він сидить під час рухів, а для засмаги — стрінги підійдуть на 100%.

Міф 7 «Стрінги не підходять для холодної пори року»

Ці трусики можна носити цілий рік. Важливо правильно поєднувати їх із верхнім одягом. Під теплі штани та колготи можна носити будь-які труси, включаючи стрінги, але тоді краще розглянути більш закриті моделі, наприклад бразиліани або трусики С-форми. Також постарайтеся вибрати білизну з натуральних чи сумішових тканин.

Отже, стрінги – це не просто спідня білизна, це елемент стилю та спосіб виразити свою індивідуальність. Якщо уважно підійти до їх вибору та догляду, то вони подарують комфорт та впевненість у собі. Також ці трусики універсальні, адже підходять під будь-який одяг — від суконь, що обтягують, до джинсів. Залишається визначитися з формою, матеріалом, стилем та відповідним розміром, а потім замовити білизну перевіреного бренду.

Більше цікавого
Корзина ({{total.items}}) (товарів {{total.items}} шт.)
Для безкоштовної доставки додайте
товарів ще на {{howManyForFreeDelivery}} грн
{{ products[item.id]['brand_name_'+LANG] }} Мод. {{ products[item.id]['model'] }} {{ cutString(products[item.id]['name_'+LANG], 35)}}
Розмір {{products[item.id].size}}
Колір {{products[item.id].color}}
Ціна