Ви дізнаєтесь про:
Ніщо так не псує жіноче тіло, як старе запрану білизну. Оскільки навіть сама базова спідня білизна виготовлена з делікатних тканин, потрібно знати, як прати бюстгальтер, щоб він не втратив форму, колір і прослужив якомога довше (добрий якісний бюстик не найбюджетніша річ, тому має сенс уважно поставитися до догляду за ним).
З погляду гігієни рекомендується прати його через кожні три одягання. Відповідно, у вас має бути, як мінімум три бюстики. Саме такий діапазон часу між пранням вважається оптимальним. Нагадаємо, що в області під грудьми, на спині, під пахвами, сальні залози працюють активніше, як і пори. Тому ліфчик приймає він більшу порцію жиру і поту, ніж інший одяг.
Надлишковий шкірний жир та піт руйнує тканини. До того ж, якщо білизну прати рідко, доводиться застирати її, що призводить до швидкого псування речі. Крім того, брудний бюстгальтер може стати причиною шкірних висипів та контактного дерматиту через бактерії, що оселилися у волокнах матеріалу.
Таким чином, стирайте ліфчик мінімум 2 рази на тиждень, а спортивний топ – після кожного заняття.
Відповідь це питання залежить від конкретної моделі білизни. Якщо це базовий бюстгальтер без декору, мереживного оздоблення, можна прати в пральній машині. Також у машині можна прати ліфчики:
Обов'язкова умова – прати на «делікатному» або «ручному» режимі без опції попереднього замочування, віджиму та сушіння (якщо у вашій машині є такі опції, не вмикайте їх).
Прати руками рекомендується елітна спідня білизна, ажурні та мереживні моделі, бюстики з декором із намистин та страз. Такі моделі потрібно прати у теплій воді з м'яким миючим засобом.
Взагалі ж більшість виробників рекомендують прати бюстгальтери вручну, дотримуючись правил і правильно підбираючи кошти. Але, якщо у вас сучасна машинка, описану вище білизну можна без ризику прати в ній.
Тепер поговоримо про те, як правильно прати та сушити бюстгальтер, щоб він не зіпсувався.
Почніть із того, що ознайомтеся з рекомендаціями виробника, які вказані на етикетці. Як правило, радять прати вручну при температурі близько 40 градусів м'якими гелями і порошками, не застосовувати відбілювачі хлору і не сушити на радіаторі, в сушильній машині і під прямими сонячними променями.
Якщо етикетки вже давно немає, дотримуйтесь рекомендацій, описаних нижче (машинне прання):
Після сушіння складіть бюстгальтер у шафу. Прасувати праскою не рекомендується. У крайніх випадках це зробити на максимально низькій температурі.
Щоб прати бюстгальтер вручну, потрібно наповнити таз теплою водою, розчинити невелику кількість миючого засобу (прати з порошком для делікатних тканин) та покласти білизну на 15-20 хвилин. Потім акуратно прополоскати його в мильній воді та ретельно сполоснути під проточною водою.
Якщо є сильні забруднення – намилити зубну щітку та акуратно потерти їй, після чого сполоснути річ.
Часто жінки питають: чи потрібно прати новий бюстгальтер? Відповідь — бажано, тому що поки білизна дійде до вас, вона побуває в руках пакувальника, продавця.
Щоб силіконовий бюстгальтер служив якомога довше, необхідно дотримуватись особливих правил догляду. У першу чергу, уникайте використання пральних машин та абразивних матеріалів, таких як губки або щітки.
Як доглядати за силіконовим ліфчиком? Дуже просто: для миття використовуйте теплу воду і м'яке мило, а всі маніпуляції акуратно проводьте, пальцями з коротким манікюром. Силікон не любить довгих нігтів, тому що вони можуть легко його пошкодити і ліфчик не зможе прилипнути до грудей.
Також догляд за силіконовим бюстгальтером передбачає дотримання правил сушіння. Якщо їх не дотримуватись, то не вийде зберегти форму або порушиться функціональність бюстгальтера. Нижче ділимося кількома порадами:
Дотримання цих нескладних правил допоможе зберегти ваш силіконовий бюстгальтер у відмінному стані та продовжити термін його служби.